Akcja Promocyjna dla Miłośników Doliny Baryczy!

Wygrywaj nagrody z Familijną w Dolinie Baryczy!

Majówka tuż tuż... i czas na rowerowe wyjazdy za miasto! Dla wszystkich miłośników Doliny Baryczy oraz Familijnej przygotowaliśmy wspaniałą zabawę z nagrodami! Zapraszamy zatem do udziału w akcji promocyjnej, w której oprócz odrywania uroków przyrody na terenie Doliny Baryczy można zgarnąć gadżety Familijnej.

Wystarczy, że do 24 maja odwiedzisz wszystkie punkty firmowe zlokalizowane na terenie Doliny Baryczy, zdobędziesz pieczątki z podróży i pochwalisz się nam tym na Socialach. Nagrody czekają dla najlepszych fotografii/ video z realizacji Waszych podróży po Dolinie Baryczy (ważne aby były na nich wypełnione kuponiki z pieczątkami). Specjalną nagrodę przewidzieliśmy również dla pierwszego śmiałka, który odwiedzi wszystkie 8 punktów firmowych i się jako pierwszy tym pochwali na naszym Facebookowym FanPage'u pod postem Akcji Promocyjnej.

Nie szukaj dłużej pomysłu na majówkowe wyprawy, tylko wybierz się do Doliny Baryczy, a w szczególności do Familijnej w Miliczu, Twardogórze, Odolanowie, Żmigrodzie i Sułowie!!

Start akcji już 30 kwietnia 2022. Do zobaczenia!!