Kulki pączkowe – małe przyjemności na okrągło!

Kulki pączkowe to nowatorski pomysł Familijnej, który z rozmachem wszedł na polski rynek. Pierwsza tego typu słodka przekąska z solonym karmelem – już teraz staje się hitem sprzedażowym. Zaprojektowane zostały na miarę potrzeb dynamicznie zmieniającego się rynku Horeca w Polsce. Wygodne w użyciu i przechowywaniu, a przede wszystkim mające szerokie możliwości zastosowania. Produkt wpisujący się w trend „zero waste” poprzez proces mrożenia, ogranicza odpady powstałe w wyniku przeterminowania żywności -  używasz ile potrzebujesz – przygotowujesz szybko i smacznie!

Kulki pączkowe to słodka przekąska, której receptura oparta jest na cieście pszennym z dodatkiem twarogu. Lekkie i puszyste ciasto, otoczone chrupiącą skórki oraz nadziane karmelowym kremem z dodatkiem soli, stanowi idealną słodką przystawkę, lub dodatek do deserów i dań. Swój niepowtarzalny smak zawdzięcza procesowi wypieku oraz autorskiej recepturze.  

Premiera nowości Familijnej odbyła się w przeddzień Tłustego Czwartku, jako ciekawa alternatywa dla tradycyjnych drożdżowych wypieków. Po wielkim sukcesie, została w ofercie sieci na stałe, w postaci deseru na ciepło, przygotowywanego na miejscu. Klienci mają do wyboru jedną z dwóch czekoladowych polew: białą i ciemną oraz posypek: mocno czekoladowej KitKat oraz orzechowo – migdałowej. Całość podawana jest w wygodnym kubełku, wygodnym do konsumpcji na miejscu, jak i  idealnym do  zabrania na wynos.