Wielkie Otwarcie w Miliczu!

Nowy punkt firmowy w kolejnej lokalizacji w Miliczu!

Pierwszy punkt firmowy Familijnej stanął właśnie w miejscowości Milicz - oddalonej zaledwie 15 minut od siedziby firmy. Od tamtej chwili minęło już prawie 20 lat, a Familijna w tym czasie zbudowała całą sieć sklepów firmowych, która liczy dzisiaj 39 punktów. Już jutro otwieramy się w kolejnej, czwartej już lokalizacji w Miliczu, aby być jeszcze bliżej Was. Nowy lokal znajduje się przy ulicy Wojska Polskiego 35b, w sąsiedztwie Starostwa Powiatowego.

Na wielkie otwarcie przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji! Dla pierwszego Klienta mamy wspaniałą i okazałą niespodziankę, zatem warto wstać wcześnie rano i spotkać się z nami najszybciej! Dla kolejnych gości również nie zabranie słodkich upominków! Mamy również do rozdania karty rabatowe na kolejne zakupy, aby móc widywać się z Wami niemal codziennie!

A w ofercie punktu znajdziecie Wasze ulubione pieczywo na naturalnym zakwasie żytnim lub pszennym, chleby żytnie 100% czy produkty o niskim indeksie glikemicznym, tym chleby i bułki oraz ciasta. Dla miłośników słodyczy codziennie wypiekamy na kamiennej płycie drożdżówki z oryginalnym i nadzieniami, oraz świeże bułeczki - idealne na śniadanie. Codziennie też raczymy Was świeżo mieloną kawą, która została skomponowana specjalnie dla marki Familijna od Etno Cafe.

W nowym punkcie nie zabranie również rewelacyjnych kanapek, przygotowywanych zawsze na świeżo, przez nasze ekspedientki. Pachnące bułki, prosto z pieca, świeże dodatki oraz autorskie receptury gwarantują, że śniadanie z Familijnej to przepis na udany początek dnia. Zaprojektowaliśmy dla Was również miejsce, gdzie będziecie mogli usiąść i cieszyć się naszymi produktami na miejscu.

Familijna to miejsce, gdzie znajdziecie dobre produkty dla siebie i Waszych rodzin, zatem zapraszamy.

Widzimy się w Miliczu!