Świętujemy Dzień Kobiet!

Kobiety są sercem Familijnej, stanowią ponad 70% wszystkich pracowników. Jesteśmy dumni, że możemy tworzyć takie miejsce pracy, gdzie kobiety znakomicie odnajdują się na każdym szczeblu struktury organizacyjnej firmy. Doceniamy ich wielką pasję i zaangażowanie, które wkładają w budowanie i rozwój naszej organizacji. Familijna społeczność, w której dominują kobiety, jest niczym rodzina, w której każdy czuje się jak w domu. Za to wszystko dzisiaj chcemy podziękować naszym Paniom i życzyć sukcesów w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Z okazji Dnia Kobiet Familijna nie zapomniała o swoich Klientkach i przygotowała specjalną ofertę produktową. Specjalnie dla Pań, przygotowaliśmy małe słodkości w postaci babeczek, skrywających nadzienie kakaowo-kokosowe, bezy z kremem pistacjowym oraz bezy z owocami. W ofercie nie zabrakło też dedykowanego mini tortu o wdzięcznej nazwie Torcik Lady’s - przekładany biszkoptami o smaku czekoladowym i kremem malinowym z dodatkiem śmietanki.

Cała oferta jest dostępna w sprzedaży od 5 marca 2022 w sieci sklepów firmowych Familijna oraz online w sklepie internetowym odbierzw.familijna.pl