Wielkie otwarcie nowego sklepu firmowego Familijnej

Mówimy otwarcie, że nowy punkt firmowy Familijnej jest już dostępny w nowej lokalizacji na Dolnym Śląsku. Pod koniec lutego, po długim oczekiwaniu, jesteśmy gotowi na wielkie otwarcie w Środzie Śląskiej! Mieszkańcy tego uroczego miasteczka na Dolnym Śląskiej już od 22 lutego mają możliwość korzystać z bogatej oferty piekarniczej i cukierniczej.

W ofercie znajdziemy pieczywo na naturalnym zakwasie żytnim lub pszennym, chleby żytnie 100% czy produkty o niskim indeksie glikemicznym, tym chleby i bułki oraz ciasta. Dla miłośników słodyczy codziennie wypiekamy na kamiennej płycie drożdżówki z oryginalnym i nadzieniami, które regularnie zmieniamy, aby móc zaoferować naszym Klientom coś całkiem nowego i ciekawego w smaku. Codziennie też uraczymy Was świeżo mieloną kawą, która została skomponowana specjalnie dla marki Familijna od Etno Cafe.

Familijna również słynie z rewelacyjnych kanapek, przygotowywanych zawsze na świeżo przez nasze ekspedientki. Pachnące bułki, prosto z pieca, świeże dodatki oraz autorskie receptury gwarantują, że śniadanie z Familijnej to przepis na udany początek dnia.

Familijna to miejsce dla całych rodzin, gdzie znajdziesz dobre produkty dla Ciebie i Twojej rodziny.