Wielkanoc z Familijną

Święta Wielkiej Nocy to najważniejsze wydarzenie w tradycji chrześcijańskiej, To czas wielkiej radości, tym większej, że poprzedzonej okresem postnym, kiedy oddajemy się zadumie i refleksji. Polacy kochają czas wielkanocnych przygotowań, bo towarzyszy im budząca się do życia natura, która dodaje energii do działania, a świąteczny czas to najlepsza sposobność do spotkań rodzinnych.

Wszystko zaczyna się od koszyczka, w którym nie może zabraknąć babeczki czy ręcznie malowanych pisanek. A najpiękniejsze jaja malowane, to te autorsko dekorowane wspólnie z dziećmi. Gdy zjedzie się cała rodzina, a domownicy zaczną podjadać babki świąteczne, to znak, że można zasiąść przy wspólnym stole, gdzie tradycyjny żurek podany w chlebie zainauguruje niedzielnie śniadanie. Zaraz po tradycyjnym śniadaniu warto zaparzyć aromatyczna kawę i delektować się mazurkiem oraz innymi świątecznymi wypiekami.

Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tych wielkanocnych historii, a nasze produkty od lat znajdują szczególne miejsce na Waszych świątecznych stołach. Jak co roku przygotowaliśmy dedykowaną ofertę wielkanocnych słodkości, którą znajdziecie w naszym katalogu produktowym.